UŽUOLAIDOS INTERJERE

Kai Jums reikia privatumo ar norite kontroliuoti apšvietimą savo namuose, langų išnaudojimas yra puikus sprendimas. Naudodami užuolaidas savo namuose atversite daugiau variantų pabrėžti pasirinktą stilių, padaryti kambarį stilingesniu, elegantiškesniu ar ryškesniu. Priklausomai nuo to, kokį stilių rinksitės, galite pasirinkti iš daugybės užuolaidų variantų.

Žaiskite su spalvomis ir raštais

Užuolaidos yra idealus aksesuaras Jūsu kuriamam interjerui. Kadangi jų yra įvairių spalvų ir raštų, galite rasti užuolaidų, kurios sukurtų ekcentriškumo. Jei Jūsų kambaryje yra daugiausia neutralių atspalvių, pridėkite iššaukiančios išvaizdos užuolaidų, pavyzdžiui ryškiai raudonos ar sodrios smaragdo paįvairinimui. Taip pat galite naudoti neutralios spalvos užuolaidas, tokias kaip balta, gelsvai ruda arba pilka, kad pagyvintumėte šviesų kambario dizainą.

Pasirinkite audinį

Jūsų užuolaidų audinys gali daryti didelę įtaką viso kambario išvaizdai. Norėdami sukurti kasdienį vaizdą, puikiai tinka lengvi audiniai – linas, medvilnė ir medvilnės mišiniai. Jei norite elegantiškos, statiškos atmosferos, rinkitės užuolaidas, pagamintas iš sunkių audinių, tokių kaip aksomas, šilkas ir dirbtinis šilkas, kurie jūsų kambariui suteiks prabangos. Tekstūruotos medžiagos, tokios kaip nėriniai, tvidas ar gobelenas taip pat suteikia formalesnį pojūtį. Tačiau nebūtinai turite derinti savo užuolaidų audinį su kitomis medžiagomis, esančiomis erdvėje. Pavyzdžiui, jei norite subalansuoti kambario išvaizdą su odiniais baldais ir galantiškais prisilietimais, suminkštinkite dizainą pakabindami vientisas, lengvas užuolaidas.

Žaiskite su ilgiais

Jūsų užuolaidų ilgis gali įtakoti kambario išvaizdą. Užuolaidos iki grindų, arba užuolaidos, kurios masyviau pasideda ant žemės suteikia tradicinį, ekstravagantišką vaizdą, o užuolaidos, pasibaigiančios ties palange ar truputį po ja suteikia daugiau kasdieniškumo. Jei norite, kad Jūsų lubos atrodytų aukštesnės arba tiesiog norite pridėti šiek tiek daugiau dinamiškumo, pakabinkite užuolaidas aukščiau virš lango, taip sudarydami aukštesnės erdvės iliuziją.

Nekasdieniškas panaudojimas

Tik todėl, kad užuolaidos tradiciškai naudojamos kaip langų aksesuaras dar nereiškia, kad namuose negalite surasti jiems ir kitų vietų. Jas galite panaudoti kaip kambario pertvaras, o atsižvelgiant į Jūsų poreikius, bėgeliai lubose leidžia lengvai atidaryti ir uždaryti kambarį. Dideliam, atviram kambariui, kuriame yra svetainė ir valgomasis pertverti, užuolaidos yra puikus pasirinkimas. Galite jas pakabinti ir pagrindiniame miegamajame, kur norite sukurti persirengimo zoną. Taip pat galite naudoti užuolaidą vietoje durų, kad būtų sukurta išraiškingesnė erdvė arba uždengti tuščią sieną.

Related Articles