VEIDRODŽIŲ ĮTAKA INTERJERO SPRENDIMAMS

Interjero dizaineriai naudoja įvairių formų, stiliaus ir dydžio veidrodžius, kad padidintų vizualinį susidomėjimą, sukuria optines iliuzijas ar malonią atmosferą. Galite sekti profesionalių dizainerių pavyzdžiu, įmontuodami veidrodžius beveik į bet kurį jūsų namų kambarį. Pasirinkite tinkamus veidrodžius, kurie atspindi jūsų įgeidžius.

Susikurkite erdvią atmosferą

Į mažo kambario dizainą įtraukite veidrodžius, taip erdvė atrodys didesnė. Veidrodžiai leidžia šviesai šokinėti aplink kambarį, sukurdami didesnės erdvės įspūdį. Veidrodžio atspindindys suteikia gilumo iliuziją, todėl galite įrengti didelį veidrodį tolimiausiame trumpo prieškambario gale, kad vizualiai prailgintumėte praėjimą. Pakabinkite didelį veidrodį ant sienos už valgomojo stalo, taip pagyvindami vakarienės nuotaiką po išskirtiniu šviestuvu.

Sukurkite akcentą

Naudokite veidrodžius norėdami sukurti paprastus akcentus: ant tuščios sienos išdėstykite veidrodžius  klasikiniais rėmais. Veidrodis, puoštas metaliniu saulės spindesio dizainu ar spalvotu plytelių raštu, suteikia stulbinantį grožį. Pakabinę veidrodį virš židinio, galite padidinti židinio estetinį patrauklumą.

Įneškite lauką vidun

Atneškite į savo namus lauko puošnumą, pastatydami keletą veidrodžių ant sienos priešais langą. Veidrodžiai atspindės vaizdingą jūros kraštovaizdį, namo sodą, kiemą, didingą kalnų masyvą ar bet kurį kitą kraštovaizdį, kuriuo mėgaujatės per mėgstamą jūsų namų langą. Veidrodžių siena taip pat įneš saulės spindulių visame kambaryje ir suteiks ryškią, žaismingą atmosferą. Norėdami paryškinti dizaino akcentus, vietoj mažesnių veidrodžių naudokite vieną didelį sieninį veidrodį.

Pagyvinkite erdvę

Veidrodžiai gali įnešti į paprastą kambarį energijos , gyvybingumo. Sukurkite unikalų galvūgalį, sugrupuodami veidrodines plyteles ar paneles ant sienos už savo lovos, kad pridėtumėte žėrintį akcentą, arba pažadinkite tamsų, nuobodų kampelį su sieniniu veidrodžiu iki lubų ir žaismingu toršeru arba LED apšvietimu. Įtraukite veidrodinį kavos staliuką, akcentinį stalą, spintelę ar komodą, kad padidintumėte kambario vizualinę estetiką ir dekoratyvinį žavesį.

Related Articles